Recently changed pages


feed icon

Wed, 15 Feb 2017:
    14:33 CET [5109] [history] -  DiSKInstallVerify → MiMiNo [pridanie automatickej aktualizácie]
    14:26 CET [5108] [history] -  DiSKInstallArchLinux → MiMiNo [SVN -> git]
    14:24 CET [5107] [history] -  DiSKInstallCentOS → MiMiNo [SVN -> git]
    14:18 CET [5106] [history] -  DiSKInstallDebian → MiMiNo [SVN -> git]

Sat, 04 Feb 2017:
    20:56 CET [5105] [history] -  FAQ → MiMiNo [odkaz na nahlasovanie chýb]
    20:44 CET [5104] [history] -  NahlasenieChyby → MiMiNo [prvotná verzia]

Tue, 24 Jan 2017:
    17:54 CET [5102] [history] -  DvePercenta → kayle [úprava textu - rok 2017]

Wed, 04 Jan 2017:
    15:00 CET [5100] [history] -  FreemapV3 → MichalPalenik

Fri, 30 Dec 2016:
    16:26 CET [5099] [history] -  DiSKPerf → MiMiNo [aktualizácia štatistík s novším HW k 28.12.2016]

Tue, 27 Dec 2016:
    18:58 CET [5098] [history] -  DiSKInstallConfigure → MiMiNo [presun na github]

Wed, 12 Oct 2016:
    08:09 CEST [5095] [history] -  MappingParty201611 → kayle [pridany link na ubytovanie]

Wed, 05 Oct 2016:
    12:23 CEST [5093] [history] -  MappingParty → MichalPalenik

Wed, 28 Sep 2016:
    16:12 CEST [5091] [history] -  HomePage → MichalPalenik
    12:20 CEST [5090] [history] -  TlacoveSpravy → MichalPalenik
    12:20 CEST [5089] [history] -  TlacoveSpravy2016Sep → MichalPalenik

Sun, 21 Aug 2016:
    22:46 CEST [5088] [history] -  AkviziciaDat → Jose1711 [preklepy a diakritika]
    22:43 CEST [5087] [history] -  OsmAnd → Jose1711 [pridana alternativa pre konverziu (avnotes.py)]
    09:38 CEST [5083] [history] -  FreemapSkKomunita → Jose1711 [vyhodeny link na nefunkcne forum]
    09:29 CEST [5082] [history] -  JOSMInstallLinux → Jose1711 [upravena syntax prikazov pre arch linux]
    08:29 CEST [5076] [history] -  DiSK → Jose1711 [pridany odkaz na instalaciu disku pod arch linuxom]
    07:13 CEST [5073] [history] -  GpsMid → Jose1711 [blueosm.sh premigrovany do github repo]

Mon, 15 Aug 2016:
    10:12 CEST [5072] [history] -  PiratskeApky → SanoZ

Tue, 09 Aug 2016:
    06:37 CEST [5067] [history] -  MapaDoMobilu → kayle [WeTravel prec (uz sa neaktualizuje)]

Tue, 02 Aug 2016:
    12:40 CEST [5062] [history] -  SupisneCislaKapor → Jose1711 [skript premigrovany na github]

Mon, 25 Jul 2016:
    10:21 CEST [5059] [history] -  Bicykel → nail
    10:20 CEST [5058] [history] -  LayerTrails → nail

Fri, 22 Jul 2016:
    14:22 CEST [5057] [history] -  FileDownload → kayle [revert]

Thu, 21 Jul 2016:
    12:48 CEST [5054] [history] -  pevnostisk → nail [zmazany navrh ikony]

Sat, 16 Jul 2016:
    14:10 CEST [5053] [history] -  Renderovanie → JozefVince

Thu, 23 Jun 2016:
    16:14 CEST [5051] [history] -  MappingParty201606 → MichalPalenik

Fri, 03 Jun 2016:
    10:44 CEST [5048] [history] -  MicroMappingParty201104 → MichalPalenik

Fri, 27 May 2016:
    21:23 CEST [5044] [history] -  HowWeHelp → MichalPalenik

Tue, 15 Mar 2016:
    20:39 CET [5040] [history] -  MiMiNo → MiMiNo [diskusia k changesetom na SK]

Fri, 19 Feb 2016:
    19:52 CET [5039] [history] -  freemapKaPor → Jose1711

Thu, 18 Feb 2016:
    10:25 CET [5037] [history] -  About → kayle [about text]

Wed, 27 Jan 2016:
    13:24 CET [5032] [history] -  API → MichalPalenik

Fri, 06 Nov 2015:
    13:53 CET [5030] [history] -  MappingProcess → kayle [vyhodenie neaktualnych udajov]

Wed, 30 Sep 2015:
    21:11 CEST [5020] [history] -  FairUsagePolicy → MichalPalenik

Sat, 26 Sep 2015:
    15:30 CEST [5019] [history] -  FreemapStats → MichalPalenik

Sat, 12 Sep 2015:
    12:21 CEST [5015] [history] -  Tagging → MichalPalenik
    12:14 CEST [5014] [history] -  MicroMappingParty → MichalPalenik
    11:51 CEST [5013] [history] -  FreemappreLocus → MichalPalenik

Wed, 09 Sep 2015:
    14:49 CEST [5005] [history] -  HowToHelp → MichalPalenik

Tue, 08 Sep 2015:
    20:46 CEST [5003] [history] -  Garmin → MichalPalenik

Wed, 02 Sep 2015:
    12:06 CEST [5002] [history] -  TlacoveSpravy2015Sep → MichalPalenik

Tue, 11 Aug 2015:
    08:26 CEST [4995] [history] -  iD → kayle [iD zakladny text]
    08:19 CEST [4994] [history] -  FoundMapError → kayle [aktualizacia textu]

Wed, 15 Jul 2015:
    09:44 CEST [4989] [history] -  CoMameEn → Jose1711 [created]

Wed, 24 Jun 2015:
    14:02 CEST [4988] [history] -  KatasterTMS → JozefVince
    14:01 CEST [4987] [history] -  KatasterWMS → JozefVince




CategoryWiki
Valid XHTML 1.0 Transitional :: Valid CSS :: Powered by WikkaWiki